Značka Nuna aktuálně nabízí 3 modely oblíbeného dětského lehátka Nuna Leaf. Jsou jimi:

  1. Nuna Leaf
  2. Nuna Leaf Curv
  3. Nuna Leaf Grow

Mezi lehátky Nuna Leaf a Nuna Leaf Curv jsou v podstatě jen 2 rozdíly. První z nich je tvar základny. U Nuna Leaf Curv je základna zatočená do kruhového tvaru. Druhým rozdílem je přidaná dodatečná vložka pro ještě větší pohodlí i těch nejmenších dětí. 

K těmto dvěma modelům můžete dokoupit modul Nuna Leaf Wind, který zajistí stálé houpání lehátka a to hned v několika rychlostech!

Nuna Leaf Grow se liší od předchozích 2 modelů tím, že u něj lze nastavit sklon sezení a můžete ho proto používat jako pohodlné sedátko dalších spoustu let. POZOR: Díky této vlastnosti však nelze k tomuto lehátku přidat modul Nuna Leaf Wind.

Prohlédněte si lehátka Nuna Leaf a vyberte si to pravé pro vás a vaše miminko:-)

Okamžitá sleva za registraci

Získejte okamžitou slevu na všechny produkty ve výši 5%. Stačí se jen zaregistrovat a ihned se vám zobrazí nové nižší ceny! 

Sleva za registraci se nevztahuje na na výhodné sety/balíčky.

Garance nejnižší ceny

Našli jste stejný produkt za nižší cenu? Neváhejte nás kontaktovat! Cenu nejen srovnáme, ale ještě trochu vylepšíme:-)

Pozn. Platí pro konkurenční nabídky v rámci České a Slovenské republiky a na dostupné zboží.

Doprava zdarma nad 1500,-

99% produktů Vám doručíme zcela zdarma kurýrní službou GLS nebo DPD dle vašeho výběru. Doplňky do 1500 Kč si můžete nechat zaslat také na Zásilkovnu.

Profesionální zákaznická podpora

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na našem online chatu, emailu nebo telefonu. Rádi Vám poradíme s výběrem či upřesníme vlastnosti a parametry našich produktů.