KOLEKCE RIVETED

Pozvedli jsme naši vizi a předefinovali klasický styl tím, že jsme do této nové módní řady zakomponovali výrazné kovové prvky. Použití látek v temných barvách v kombinaci s leskými materiály dodávají celé kolekci Riveted luxusní vzhled.

Kovový nádech

Styl kolekce Riveted snoubí dokonalou rovnováhu mezi něžností a kapkou hrubosti. Skvěle fungující souhra. Tmavá barva v kombinaci s výraznými bronzovými a měděnými akcenty a detaily zajišťuje kolekci nadčasový design.

Moderní sofistikovanost

Bohaté textury dodávají této luxusní kolekci hloubku. Lesklé černé fragmenty a měděné odstíny podtrhujují styl kolekce Riveted.

Vše je o detailech

Prémiové bronzové kovové zipy YKK™, patenty a nýty podtrhují rafinovanost kolekce Riveted. Aby toho nebylo málo měkká, čokoládově hnědá kůže vám bude evokovat pocit hřejivého doteku tepla.

Rychlé info Doporučujeme
Autosedačka Nuna PIPA NEXT 2023 - Limitovaná kolekce RivetedAutosedačka Nuna PIPA NEXT 2023 - Limitovaná kolekce Riveted

Autosedačka Nuna PIPA NEXT 2023 - Limitovaná kolekce Riveted

Skladem
6 999 Kč
Norma ECE R 129 i-Size
Isofix Ano, pouze se zakoupenou základnou/bází
Certikováno pro použití v letadle Ano
Distribuce CZ
Autosedačka PIPA NEXT je nejen úžasně lehká, ale také velice bezpečná. Zároveň ji můžete upoutat jak pásem vozidla, tak i na unikátní…